KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14598426
nr 1459 8426
Oidentifierad konstnär. Ej signerad. Olja på duk, 92x73, oramad
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 4 april 2022
kl 18:34:54
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)